Z życia dzielnicy

W dniu dzisiejszym Paweł Michalec, Burmistrz Żoliborza i Agata Marciniak-Różak, zastępczyni burmistrza oraz Łukasz Wasielewski i Oleksander Drozda, wspólnicy firmy HELSEN Spółka Cywilna, podpisali umowę na modernizację akustyczną sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 65 im. Władysława Orkana przy ul. Mścisławskiej 1.

Dzięki realizacji tej umowy maksymalnie ograniczony zostanie tzw. hałas pogłosowy, co wydatnie wpłynie na warunki korzystania z tej sali.

 Szanowni Państwo, 

zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami przejście dla pieszych usprawniające komunikację wzdłuż ul. Rydygiera na odc. od ul. Przasnyskiej do ul. Powązkowskiej zostało przygotowane i oddane do użytkowania.

Szanowni Państwo,

zgodnie z przekazywanymi dotychczas informacjami firma BYŚ Wojciech Byśkiniewicz wygrała przetarg organizowany przez Biuro Gospodarki Odpadami Komunalnymi m. st. Warszawy na odbiór odpadów komunalnych i od dnia 01.07.2019 świadczy usługę i jest odpowiedzialna za odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Dzielnicy Żoliborz.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż przejście dla pieszych usprawniające komunikację wzdłuż ul. Rydygiera na odc. od ul. Przasnyskiej do ul. Powązkowskiej zostało przygotowane zgodnie z deklaracjami przez Dom Dewelopment.

Sporo osób zauważyło, że na Żoliborzu mamy w tym roku wiele terenów nieskoszonych. To celowe działanie.