pl en de fr
15-10-2018

Dzień Edukacji Narodowej na Żoliborzu

W dniu 11 października 2018 r., w I Liceum Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi  w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Obecni byli: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Żoliborz - Pan Michał Jakubowski, Pan Jacek Kamiński – Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej nr 533 NSZZ „Solidarność”, Region Mazowsze, Pracowników Oświaty i Wychowania i Pani Janina Misztal – Viceprezes Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Wydarzenie uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 65 w Warszawie, w przedstawieniu pt. „Momo”, które zajęło I miejsce w II Żoliborskim Przeglądzie Teatralnym. Uczniowie pod opieką Pani Beaty Romanowskiej i Pani Marioli Gumowskiej.

Podczas gali z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Pana Artura Nawrota, podziękowania i życzenia odebrał Pan Michał Jakubowski, w związku z dobiegającą końca kadencją obecnego Zarządu Dzielnicy.

Osobom uhonorowanym nagrodą Prezydenta m. st. Warszawy przekazano zaproszenia na galę ich wręczenia (Pani Dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Zajączka 7 i dwóm nauczycielom LXIV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Elbląskiej 51 w Warszawie).

Pan Michał Jakubowski wręczył Nagrody Burmistrza 19 dyrektorom i 10 nauczycielom żoliborskich placówek oświatowych oraz odebrał ślubowanie od 29 pedagogów, którzy pomyślnie zakończyli egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

1

2

3

4

 

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza