Zajęcia sportowe dla mieszkańców

Harmonogram zajęć w okresie 14.01.2019 r. – 15.06.2019 r.

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

Gimnastyka usprawniająca

Społeczny Dom Kultury, ul. Słowackiego 19A
poniedziałek, środa 11:30-12:30, 12:30-13:30
prowadząca zajęcia: Agnieszka Doniek

wtorek, czwartek 8:40-9:40, 9:40-10:40
prowadząca zajęcia: Dagmara Jasińska

środa
13:30-14:30 – zajęcia taneczne, 
14:30-15:30 – gimnastyka
piątek
12:30-13:30 – zajęcia taneczne, 
13:30-14:30 – gimnastyka
prowadząca zajęcia: Dagmara Jasińska

Klub Mieszkańców „Szafir”, ul. Dolnośląska 3
poniedziałek 15:15-16:15, 16:15-17:15
piątek 13:30-14:30, 14:30-15:30
prowadząca zajęcia: Sylwia Zielińska

Dom Seniora „Piękny Brzeg” ul. Popiełuszki 16
prowadząca zajęcia: Dagmara Jasińska

Żoliborskie Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów ul. Wyspiańskiego 6/8
czwartek 13:45-14:45
prowadząca zajęcia: Dagmara Jasińska

Klub Seniora „Promyk” ul. Promyka 5
czwartek 15:00-16:00
prowadząca zajęcia: Dagmara Jasińska

Tenis stołowy
Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Przasnyska 18a
piątek 18:15-21:15
prowadzący zajęcia: Paweł Siry

OTWARTE SALE

Gry zespołowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych, 
ul. gen. Zajączka 7
wtorek, czwartek 19:00-21:00
prowadzący zajęcia: Mateusz Jamroz 

Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Przasnyska 18a
sobota 10:00-13:00
prowadzący zajęcia: Mariusz Jancik 
I Liceum Ogólnokształcące, ul. Felińskiego 15
środa, czwartek 16:20-18:20
prowadzący zajęcia: Tadeusz Czosnecki

Zajęcia na siłowni

I Liceum Ogólnokształcące, ul. Felińskiego 15
poniedziałek 18:00-19:30
środa 18:30-20:00
prowadzący zajęcia: Tadeusz Czosnecki

Strzelectwo sportowe Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, 
ul. Włościańska 35
środa 15:15 - 17:15
czwartek 15:15 - 17:15
prowadzący zajęcia: Zbigniew Brzezicki

Zumba
I Liceum Ogólnokształcące, ul. Felińskiego 15
piątek 19:00-20:30
prowadzący zajęcia: Oktawian Zagórski

Tango argentyńskie
Szkoła Podstawowa nr 267 ul. Braci Załuskich 1
czwartek, piątek 18:00-20:00,
prowadząca zajęcia: Justyna Jędrzejewska

Samoobrona kobiet
OSiR Żoliborz, ul. Potocka 1 
sobota 12:30-14:30
prowadzący zajęcia: Leszek Król

Kick - boxing
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych, 
ul. gen. Zajączka 7
poniedziałek, środa 16:30-18:00
prowadzący zajęcia: Bartłomiej Salak

Joga

Społeczny Dom Kultury, ul. Słowackiego 19A 
piątek 18:30-19:30
prowadzący zajęcia: Michał Kudzia

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Judo

Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Or–Ota 5 
wtorek, piątek 17:15-19:15
prowadząca zajęcia: Wiktoria Parszutas


Data aktualizacji harmonogramu: 22.02.2019 r.
Informacje tel. 22 443 90 12